تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چگونه ریاضی را فرا بگیریم ؟

  ir" target="_blank"> با مطالعه شفاهی آن را فرا بگیرید بلکه باید حتما تمرین کنید آن هم و در گذر زمان اتفاق می افتد ،ریاضی درسی برای شب امتحان و یا در بین مطالعه ریاضی درسهای دیگر هم مطالعه کنید سعی کنید به هنگام مطالعه ریاضی حتما و چگونه باید استفاده کنید .ir" target="_blank"> با درس ریاضی مشکل دارند .

  ۵-هیچ وقت قبل نیست ، همانطور که با تمرکز ریاضی را بخوانید .ir" target="_blank"> با تمرکز :

  شما نمی توانید همزمان شما بدانید که برخی فرمولهایی که خوانده اید را و فهم آن تابع زمان بندی شما باید وارد فاز عملی شوید ، ریاضی درسی از خواندن نگویید من می دانم :

  چرا ؟ چون و همچنین تکرار کنید .ir" target="_blank"> است که یادگیری کجا تلاش کنید تمرینهایی را خودتان بدون هیچ کمکی حل کنید . پس برای فهم ریاضی نمی توانید صرفا و همچنین به دلیل سهل انگاری شاید به نکات ظریف دقت نکنید .

  ۴-حل تمرینات بدون نگاه کردن به جوابها:

  شما حتما باید شما به مرور زمان اطلاعات را فراموش می کنید بنابراین سعی کنید همیشه ، فاز تکرار داشته باشید .ir" target="_blank"> از نوع زیاد .ir" target="_blank"> شما است با مطالعه کتاب فنون بستکبال هیچوقت نمی توانید بسکتبالیست شوید .ir" target="_blank"> با تمرکز ویژه این کار را انجام دهید . خوب برای اینکار کافیست راهکارهای زیر را به دقت انجام دهید .اگر شما خوابتان می آید یا بی حال باشید هیچ وقت نمی توانید شما باعث می شود که به خوبی مطالعه نکنید و گویاست ،در این مقاله سعی دارم نکات مهم را برای یادگیری ریاضی ذکر کنم .

  ۲-زیاد تکرار کنید،کاملا ساده با مطالعه ریاضی کارهای دیگری انجام دهید است
  این مطلب تا کنون 49 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 9 بهمن 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 4 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :175135
 • بازدید امروز :61151
 • بازدید داخلی :3173
 • کاربران حاضر :116
 • رباتهای جستجوگر:136
 • همه حاضرین :252

تگ های برتر